Filtruj po

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 15,00 zł

Adaptery

Adaptery to elementy wyposażenia RTV, które przydadzą się w każdym domu. Używając uniwersalnych przejściówek można połączyć ze sobą niemalże każdy sprzęt elektroniczny – komputer, smartfon, telewizor, wieżę stereo itp. To umożliwia swobodne przesyłanie danych pomiędzy kilkoma urządzeniami – np. transportowanie zdjęć z telefonu lub tabletu na laptopa, lub oglądanie filmów z komputera na dużym ekranie rzutnika czy telewizora. W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroki wybór adapterów i przejściówek znanych marek, wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Adaptery

Aktywne filtry

Popularne rodzaje adapterów dostępnych na rynku

Szybkie przesyłanie plików cyfrowych oraz sprawne odtwarzanie różnych multimediów możliwe jest dzięki specjalnym adapterom. Chcąc zwiększyć funkcjonalność swoich urządzeń elektronicznych, warto zaopatrzyć się w dostosowaną do nich przejściówkę. Wśród wielu dostępnych wariantów można wyróżnić m.in.:

Adapter Bluetooth – umożliwia bezprzewodową wymianę oraz zdalne odtwarzanie plików na wielu urządzeniach.

Adapter USB – pozwala na szybkie i łatwe połączenie ze sobą sprzętów elektronicznych w dowolnych konfiguracjach.

Adapter HDMI – zapewnia swobodne przesyłanie sygnału audio-wideo z głównego źródła (np. komputera) do urządzenia odbiorczego (np. telewizora).

Adapter USB Jack – korzystając z wejścia słuchawkowego daje możliwość podłączenia dowolnych odbiorników do laptopa lub innych urządzeń.

Każdy z powyższych rodzajów adapterów dostępny jest w rozbudowanej ofercie naszego sklepu. W katalogu znajdują się urządzenia kompatybilne z wieloma wymaganymi obecnie standardami. Decydując się na zakup dowolnego adaptera, warto zwrócić uwagę na zasięg jego działania, wymiary oraz jakość materiałów wykorzystanych do produkcji. To pozwoli cieszyć się wydajnością oraz niczym niezakłóconym przepływem danych.

Adapter Bluetooth oraz adapter USB w ofertach cenionych marek

Oprócz doboru odpowiednich parametrów, jakimi powinien cechować się jakościowy adapter Bluetooth, adapter USB lub adapter HDMI, warto zwrócić także uwagę na markę sprzętu. Właściwe złącze powinno cechować się funkcjonalnością, przystępnością cenową oraz wysoką jakością transmisji danych. Każda z tych właściwości identyfikuje produkty marki UGREEN oraz BASEUS, które w ciągu zaledwie kilku lat stały się najlepszymi firmami na rynku akcesoriów elektronicznych. Zasługują na to miano głównie ze względu na oferowane użytkownikom sprzęty wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Urządzenia tych marek wykonane są z trwałych materiałów, zapewniających ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowym atutem jest ich minimalistyczny design i elegancki wygląd.

Wiele modeli adapterów dostępnych w jednym miejscu

Szukasz rozwiązania, które pozwoli podłączyć komputer do telewizora lub puścić muzykę z telefonu na głośnikach? Dostosuj złącze do swoich urządzeń elektronicznych i ciesz się pełnią przepływu plików audio lub wideo. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju adaptera szukasz, w ofercie naszego sklepu znajdziesz preferowany model w najlepszej cenie. Bogaty asortyment zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników nowoczesnych technologii. Chcesz uzyskać bezprzewodową łączność komputera z innymi urządzeniami mobilnymi w Twoim domu lub biurze? Już teraz najnowocześniejszy adapter HDMI lub superszybki adapter Bluetooth jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Zapoznaj się z jakościowymi i atrakcyjnymi cenowo modelami urządzeń na diliho.pl.

check Dodano do porównania