Routery

Gdy pracujesz, grasz lub oglądasz filmy, potrzebujesz niczym niezakłóconego dostępu do internetu. I to nie tylko w domu, ale także w podróży, kawiarni czy biurze. Jak zapewnić sobie niezawodne działanie internetu w każdych warunkach? Wypróbuj routery na kartę SIM z wydajną baterią, dzięki której urządzenia działają bezprzewodowo przez wiele godzin. Sprawdź, jakie modele routerów oferujemy w tej kategorii.

Routery

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Router na kartę SIM – podłącz i korzystaj

Router na kartę SIM to urządzenie zaprojektowane tak, by jego obsługa była jak najprostsza. Aby połączyć się z internetem, nie musisz przeprowadzać skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy, że włożysz kartę SIM w odpowiednie wejście w routerze i skorzystasz z aplikacji mobilnej, za pomocą której zalogujesz się do sieci i dodasz swoje urządzenie.

Routery na kartę SIM pozwalają korzystać z internetu w sytuacji, gdy nie masz dostępu do stałego łącza. Wystarczy wówczas użyć karty SIM, takiej jak w telefonach. W ten sposób uzyskasz dostęp do internetu dostarczanego przez operatorów telefonii komórkowej.

W jakich sytuacjach sprawdzi się router bezprzewodowy

Wszystkie routery WiFi dostępne w tej kategorii naszego sklepu mają wbudowaną baterię o dużej pojemności: od 1500 do 2150 mAh. Pozwala im to na wykonywanie swojej pracy bez konieczności ładowania nawet przez kilka godzin. Taki router WiFi możesz zabrać ze sobą w podróż lub w miejsce, w którym zamierzasz pracować przez dłuższy czas.

Router WiFi z modemem 4G – szybki internet zawsze, gdy go potrzebujesz

Za pomocą routera na kartę SIM możesz połączyć się z internetem nie tylko na komputerze czy laptopie, ale również na smartfonie, telewizorze i dowolnym innym urządzeniem wyposażonym w moduł WiFi. Bezprzewodowo można podłączyć nawet do 15 urządzeń jednocześnie – to sprawia, że router WiFi sprawdzi się w większości domów, a nawet w niewielkim biurze.

W naszej ofercie znajdziesz routery wykorzystujące transmisję danych 4G. Dzięki temu będziesz cieszyć się szybkim, niezawodnym internetem bez zakłóceń. Jeśli szczególnie zależy Ci na komfortowym korzystaniu z internetu, wybierz modele z prędkością pobierania 300 Mb/s i wysyłania 100 Mb/s. Takie parametry pozwolą Ci na szybką obsługę nawet dużych plików i multimediów.

Nowoczesne routery WiFi o minimalistycznym designie

Produkowane obecnie routery WiFi nie są już urządzeniami, które nadają się wyłącznie do tego, by schować je głęboko za szafką czy biurkiem. To estetycznie zaprojektowane i wykonane gadżety, które będą doskonale pasowały do nowoczesnego wnętrza. Warto zwrócić uwagę na ich zaokrąglone kształty, a także kompaktowe rozmiary, dzięki którym zmieszczą się nawet na niewielkiej przestrzeni. W naszym sklepie znajdziesz dla siebie router na kartę SIM w uniwersalnych kolorach: białym lub czarnym.

Chcesz uniknąć problemów z zerwanym połączeniem i cieszyć się najwyższą jakością internetu? Bezprzewodowe routery WiFi ze sklepu Diliho na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Wybierz model o odpowiednich parametrach z naszej oferty i korzystaj z możliwości, jakie daje internet 4G!

check Dodano do porównania