Filtruj po

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 599,00 zł

PAMIĘĆ RAM

PAMIĘĆ RAM

PAMIĘĆ WBUDOWANA

PAMIĘĆ WBUDOWANA

PROCESOR

PROCESOR

POJEMNOŚĆ BATERII

POJEMNOŚĆ BATERII

ŁĄCZNOŚĆ

ŁĄCZNOŚĆ

SIECI BEZPRZEWODOWE

SIECI BEZPRZEWODOWE

ZŁĄCZA

ZŁĄCZA

KOLOR

KOLOR

MODEL

MODEL

Routery

Gdy pracujesz, grasz lub oglądasz filmy, potrzebujesz niczym niezakłóconego dostępu do internetu. I to nie tylko w domu, ale także w podróży, kawiarni czy biurze. Jak zapewnić sobie niezawodne działanie internetu w każdych warunkach? Wypróbuj routery na kartę SIM z wydajną baterią, dzięki której urządzenia działają bezprzewodowo przez wiele godzin. Sprawdź, jakie modele routerów oferujemy w tej kategorii.

Routery

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Router na kartę SIM – podłącz i korzystaj

Router na kartę SIM to urządzenie zaprojektowane tak, by jego obsługa była jak najprostsza. Aby połączyć się z internetem, nie musisz przeprowadzać skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy, że włożysz kartę SIM w odpowiednie wejście w routerze i skorzystasz z aplikacji mobilnej, za pomocą której zalogujesz się do sieci i dodasz swoje urządzenie.

Routery na kartę SIM pozwalają korzystać z internetu w sytuacji, gdy nie masz dostępu do stałego łącza. Wystarczy wówczas użyć karty SIM, takiej jak w telefonach. W ten sposób uzyskasz dostęp do internetu dostarczanego przez operatorów telefonii komórkowej.

W jakich sytuacjach sprawdzi się router bezprzewodowy

Wszystkie routery WiFi dostępne w tej kategorii naszego sklepu mają wbudowaną baterię o dużej pojemności: od 1500 do 2150 mAh. Pozwala im to na wykonywanie swojej pracy bez konieczności ładowania nawet przez kilka godzin. Taki router WiFi możesz zabrać ze sobą w podróż lub w miejsce, w którym zamierzasz pracować przez dłuższy czas.

Router WiFi z modemem 4G – szybki internet zawsze, gdy go potrzebujesz

Za pomocą routera na kartę SIM możesz połączyć się z internetem nie tylko na komputerze czy laptopie, ale również na smartfonie, telewizorze i dowolnym innym urządzeniem wyposażonym w moduł WiFi. Bezprzewodowo można podłączyć nawet do 15 urządzeń jednocześnie – to sprawia, że router WiFi sprawdzi się w większości domów, a nawet w niewielkim biurze.

W naszej ofercie znajdziesz routery wykorzystujące transmisję danych 4G. Dzięki temu będziesz cieszyć się szybkim, niezawodnym internetem bez zakłóceń. Jeśli szczególnie zależy Ci na komfortowym korzystaniu z internetu, wybierz modele z prędkością pobierania 300 Mb/s i wysyłania 100 Mb/s. Takie parametry pozwolą Ci na szybką obsługę nawet dużych plików i multimediów.

Nowoczesne routery WiFi o minimalistycznym designie

Produkowane obecnie routery WiFi nie są już urządzeniami, które nadają się wyłącznie do tego, by schować je głęboko za szafką czy biurkiem. To estetycznie zaprojektowane i wykonane gadżety, które będą doskonale pasowały do nowoczesnego wnętrza. Warto zwrócić uwagę na ich zaokrąglone kształty, a także kompaktowe rozmiary, dzięki którym zmieszczą się nawet na niewielkiej przestrzeni. W naszym sklepie znajdziesz dla siebie router na kartę SIM w uniwersalnych kolorach: białym lub czarnym.

Chcesz uniknąć problemów z zerwanym połączeniem i cieszyć się najwyższą jakością internetu? Bezprzewodowe routery WiFi ze sklepu Diliho na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Wybierz model o odpowiednich parametrach z naszej oferty i korzystaj z możliwości, jakie daje internet 4G!

check Dodano do porównania