Filtruj po

Cena

Cena

  • 124,00 zł - 154,00 zł

DŁUGOŚĆ PRZEWODU

DŁUGOŚĆ PRZEWODU

REGULACJA GŁOŚNOŚCI

REGULACJA GŁOŚNOŚCI

MODEL

MODEL

Mikrofony dla graczy

Takie akcesoria jak mikrofon gamingowy to podstawa dobrze działającej drużyny w grach zespołowych. W grach online, które wymagają efektywnej współpracy, niezwykle ważne jest bowiem, aby każdy z członków teamu mógł wyraźnie słyszeć wszystko, co do nich mówisz, niezależnie od tego czy jesteś kapitanem, czy może chcesz poinformować o tym, że zauważyłeś kogoś z wrogiego zespołu. Dobra i niezakłócona szumami czy dźwiękami otoczenia komunikacja pozwoli każdemu z graczy skupić się na swoich zadaniach i wspólnie osiągnąć zwycięstwo.

Mikrofony dla graczy

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Jak wybrać dobry mikrofon gamingowy?

Jeśli chcesz cieszyć się doskonałą komunikacją w swojej drużynie, to potrzebujesz mikrofonu, który wyizoluje wszystkie niepotrzebne szumy z otoczenia i pozwoli na to, aby inni gracze słyszeli tylko Twój głos, bez zbędnych i zakłócających pracę zespołową hałasów. Najlepszym rozwiązaniem są mikrofony jednokierunkowe, pojemnościowe, gdyż z łatwością zbiorą Twój głos bez dźwięków otoczenia. Ponadto, jeżeli chcesz zapewnić sobie większą wygodę, warto zdecydować się na odpowiedni stojak, który wygodnie ustawisz na swoim biurku. Doskonałym rozwiązaniem są także ramiona przykręcane do blatu biurka, umożliwiające większą swobodę ustawienia pozycji mikrofonu, dzięki czemu zwiększysz swój komfort podczas rozgrywki.

Mikrofony gamingowe to również świetny sprzęt do nagrywania czy streamowania na platformy, takie jak Youtube, czy Twitch, gdzie możesz podzielić się swoją rozgrywką z innymi zapalonymi graczami. Przed wyborem mikrofonu warto sprawdzić, jakie mają pasmo przenoszenia, które pozwoli dobrze rejestrować dźwięki wysokie i niskie, a także czułość, która podawana jest w decybelach, aby mieć pewność, że nasz sprzęt poradzi sobie z cichymi i głośnymi dźwiękami bez żadnych zniekształceń.

Jeśli planujesz prowadzić swój kanał na Youtube lub streamować ze swojego pokoju na platformie Twitch, to zobacz też inne rodzaje mikrofonów z naszej oferty, które mogą się sprawdzić wtedy, gdy planujesz rozmawiać ze swoimi fanami w trakcie tworzenia video lub zaprosić kogoś, aby wystąpić w duecie. Do takich filmów dobrym rozwiązaniem mogą być mikrofony dwukierunkowe lub stereo. Co więcej, jeżeli Twoje filmu różnią się od siebie tym, co i w jaki sposób nagrywasz, to możesz zainwestować w mikrofon z kilkoma trybami działania. Do takich mikrofonów warto dokupić stabilny statyw, który nie będzie przenosił drgań pochodzących z biurka, a ponadto zamówić pop filter, pozwalający ochronić swoich widzów przed ostrymi dźwiękami.

Na diliho.pl znajdziesz bogatą kolekcję najlepszych mikrofonów dla graczy. Dla doskonałej komunikacji w twoim zespole podczas intensywnych wieloosobowych rozgrywek zapewnij sobie sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do porównania najlepszych modeli mikrofonów gamingowych, które pozwolą Ci na nagrywanie wysokiej jakości filmów na Twój kanał na Youtube lub na Twitchu. Wygodnie i w pełni bezpiecznie już teraz kup wysokiej klasy mikrofon w naszym sklepie internetowym Diliho!

check Dodano do porównania