Filtruj po

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 75,00 zł

PAMIĘĆ

PAMIĘĆ

PRĘDKOŚĆ PRACY

PRĘDKOŚĆ PRACY

Karty pamięci

Z uwagi na ilość przetwarzanych na co dzień danych w plikach różnych wielkości, do sprawnej obsługi urządzeń elektronicznych, niezbędne są obecnie nośniki zewnętrzne. W przypadku sprzętów mobilnych, takich jak np. telefon, kamera czy aparat fotograficzny, często niezbędna jest karta pamięci. Pozwala pomieścić ogromny zasób zdjęć, wideo, dokumentów lub aplikacji. Jest ona niezwykle szybkim i łatwym sposobem na rozszerzenie wbudowanej pamięci urządzenia bez potrzeby wydawania wielu pieniędzy. W sklepie internetowych Diliho oferowane są karty pamięci z różną pojemnością, wielkością oraz szybkością działania. Przed dokonaniem zakupu warto zastanowić się, w jaki sposób i w jakim urządzeniu ma zostać wykorzystana.

Karty pamięci

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Karta pamięci Micro SD – imponująca pojemność w miniaturowym wydaniu

Popularna niegdyś karta pamięci SD najczęściej stosowana była w komputerach lub aparatach fotograficznych. Ze względu na swój kształt oraz wielkość, nie sprawdziła się w przypadku telefonów komórkowych czy tabletów. Z tego właśnie powodu powstał jej miniaturowy odpowiednik – karta pamięci Micro SD o wymiarach 11 x 15 x 1 mm. Co ciekawe, pomimo niewielkich rozmiarów ma ona pojemność, która często przewyższa pamięci wbudowane. Dodatkowo jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, ze względu na brak dodatkowych części ruchomych. Karta pamięci Micro SD jest odporna na wstrząsy, upadki i występowanie skrajnych temperatur.

Karta pamięci Micro SD - szeroki wybór asortymentu dostosowany do potrzeb użytkownika

Wybierając kartę pamięci Micro SD należy zastanowić się nad jej zastosowaniem. W zależności od tego, czy będzie wykorzystywana w smartfonie, czy aparacie, warto zwrócić uwagę na parametry minimalnej prędkości i zapisu materiału wideo. Istotna przy wyborze jest także liczba obsługiwanych operacji wyjścia i wejścia. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można kartę pamięci Micro SD produkowaną przez znaną i cenioną w branży markę. GOODRAM jest firmą rozpoznawalną na rynku, która zasłynęła z produkcji niedrogich konstrukcji pamięci RAM. Dziś wkracza na rynek z innowacyjnymi technologiami zamkniętymi w karcie pamięci miniaturowej wielkości. W zależności od potrzeb i preferencji użytkownika, dostępnych jest kilka modeli o zróżnicowanej pojemności – 32 GB, 64 GB oraz 128 GB. Jej uniwersalny charakter pozwala na połączenie jej z adapterem i bezproblemowe zamontowanie karty również w większych urządzeniach jak np. komputer stacjonarny czy laptop.

Zwiększ pojemność swoich urządzeń mobilnych z niezawodną kartą pamięci Micro SD

Profesjonalna karta pamięci pozwala rozbudować pamięć Twojego smartfona. Chcesz cieszyć się swobodnym gromadzeniem danych na swoim telefonie bez obaw o przeładowanie jego zasobów? Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego i wybierz kartę pamięci Micro SD, która sprosta Twoim wymaganiom. Dzięki niej możesz kolekcjonować zdjęcia z wakacji i wspomnienia w postaci filmów wideo nie obciążając przy tym telefonu. Wybierz jakościowy sprzęt na długie lata, korzystając z asortymentu sklepu diliho.pl.

check Dodano do porównania