Dla seniorów

W sklepie Diliho chcemy, aby każdy nasz klient mógł znaleźć najbardziej interesujące go produkty i mógł w wygodny sposób zrealizować swoje zakupy. Komórki dla seniorów będą doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcemy pozostać w stałym kontakcie z naszymi dziadkami lub rodzicami niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Modele wyposażone w wygodną fizyczną klawiaturę doskonale zastąpią telefon stacjonarny. Ponadto urządzenia stworzone z myślą o starszych osobach mają także duże przyciski, które zwiększają wygodę wprowadzania numeru telefonu i odbierania połączeń.

Dla seniorów

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Telefon komórkowy dla seniorów - co oferuje

Komórki dla seniorów są projektowane tak, aby były bardzo proste i wygodne w użytkowaniu. Pomimo bardzo prostego designu telefon dla seniora może być wyposażony w aparat fotograficzny z lampą Led, dzięki czemu dostępna jest także funkcja latarki. Ergonomiczna klawiatura pozwala na pisanie w łatwy sposób wiadomości SMS i wybieranie numerów. Modele przeznaczone dla osób starszych są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zawsze mieć je przy sobie oraz wygodnie mieszczą się w dłoni. Są zabezpieczone przed upadkiem i rozbiciem, co przydarza się często nowoczesnym telefonom z ekranami dotykowymi. Telefon komórkowy dla seniorów charakteryzuje także bardzo przejrzysty ekran z dużymi napisami, dzięki czemu łatwo można zobaczyć połączenie lub godzinę nawet bez okularów.

Zaletą komórki dla seniorów jest także to, że nie wymagają one częstego ładowania, o czym zdarza się zapomnieć. Dla większej wygody telefon dla seniora jest także wyposażony w stację ładującą. Niezwykle ważną funkcją może być także przycisk SOS, który znajduje się z tyłu obudowy niektórych nowoczesnych telefonów dla osób starszych. Za sprawą tego przycisku w bardzo szybki sposób można wysłać wiadomość do najbliższych z informacją o niebezpieczeństwie, co jest niezwykle ważne w przypadku osób schorowanych.

Wygodny telefon dla seniora

Komórki dla seniorów są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu wygodnie mieszczą się w dłoni i ułatwiają korzystanie z nich. Dodatkowym udogodnieniem jest przejrzysty ekran, na którym nie znajdziemy niepotrzebnych ikonek aplikacji, które mogłyby być bardzo rozmazane bez założenia okularów. Komfort użytkowania, który oferuje telefon komórkowy dla seniorów, na pewno doceni Twoja babcia lub dziadek, ponieważ za sprawą takich udogodnień, jak duże przyciski i szybkie wybieranie numerów, będą mieli wygodę kontaktowania się z Tobą i ze swoimi przyjaciółmi. Stacja ładująca pozwoli im na wygodne ładowanie bez potrzeby szukania ładowarki i wolnego gniazdka.

Sprawdź naszą pełną ofertę. Funkcjonalna strona internetowa pozwoli Ci w łatwy sposób wybrać model, który w pełni zadowoli Twoich rodziców lub dziadków. W naszym sklepie szybko znajdziesz najlepszy telefon komórkowy dla seniorów, który zapewni wygodę podczas wykonywania połączenia i pisania wiadomości. Wybierz już dzisiaj interesujące Cię urządzenie. Życzymy udanych zakupów!

check Dodano do porównania