Filtruj po

Kategoria

Kategoria

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 264,00 zł

DŁUGOŚĆ PRZEWODU

DŁUGOŚĆ PRZEWODU

POJEMNOŚĆ BATERII

POJEMNOŚĆ BATERII

ZŁĄCZA

ZŁĄCZA

DODATKOWE FUNKCJE

DODATKOWE FUNKCJE

KOMPATYBILNOŚĆ

KOMPATYBILNOŚĆ

RODZAJ SŁUCHAWEK

RODZAJ SŁUCHAWEK

SENSOR MYSZY

SENSOR MYSZY

PODŚWIETLANIE MYSZY

PODŚWIETLANIE MYSZY

ŚLIZGACZE

ŚLIZGACZE

REGULACJA GŁOŚNOŚCI

REGULACJA GŁOŚNOŚCI

SKOK KLAWISZY

SKOK KLAWISZY

TYP KLAWIATURY

TYP KLAWIATURY

MATERIAŁ SPODU PODKŁADKI

MATERIAŁ SPODU PODKŁADKI

TYP POWIERZCHNI PODKŁADKI

TYP POWIERZCHNI PODKŁADKI

TYP POŁĄCZENIA

TYP POŁĄCZENIA

ROZDZIELCZOŚĆ CPI / DPI

ROZDZIELCZOŚĆ CPI / DPI

PROFILOWANIE MYSZY

PROFILOWANIE MYSZY

CZAS ŁADOWANIA

CZAS ŁADOWANIA

KOLOR

KOLOR

MODEL

MODEL

Gaming

Zainwestuj w najwyższej klasy sprzęt dla graczy, aby zapewnić sobie doskonały komfort nie tylko podczas wirtualnej rozrywki, lecz także w trakcie pracy przy komputerze. Akcesoria dla graczy każdego roku trafiają na rynek z nowymi udogodnieniami - zmieniają one na lepsze poziom Twoich rozgrywek i gwarantują maksymalną wygodę w czasie tych dłuższych oraz krótszych sesji przed ekranem. Warto wyposażyć swój komputer w odpowiedni sprzęt, który nie zawiedzie Cię w chwilach wirtualnej rywalizacji.

Gaming

Jest 100 produktów.

Pokazano 1-24 z 100 pozycji

Aktywne filtry

Wybierz sprzęt dla graczy, który zapewni Ci maksymalny komfort

Odpowiednio dobrane akcesoria dla graczy potrafią całkowicie odmienić odczucia płynące z wirtualnej rozrywki. Za sprawą dobrze dopasowanych słuchawek będziesz mógł zagłębić się w świat gier fabularnych, które są przepełnione doskonałymi dialogami i znakomitymi ścieżkami dźwiękowymi. W grach akcji do komunikacji ze swoją drużyną również będziesz potrzebować idealnego dźwięku, a także wysokiej jakości mikrofonu, aby wraz ze swoim zespołem pozostać niepokonanym.

Dla każdego gracza niezwykle istotne jest, żeby jego sprzęt był niezawodny i pozwalał mu na szybką reakcję podczas rozgrywki. Profesjonalne myszki gamingowe wraz z podkładkami dla graczy zapewnią Ci niezawodność i nie pozwolą na opóźnienie kursora czy przerwany sygnał podczas Twojej gry. Dodatkowo myszki dla graczy wyposażone są w przyciski, które zagwarantują większych komfort w trakcie intensywnej rozgrywki, a ponadto mogą Ci pomóc jeśli pracujesz w programach do obróbki filmów, muzyki oraz projektowania grafiki komputerowej.

Sprzęt dla graczy wyróżnia się wysoką wytrzymałością, a także zachwycającym designem, który zapewnia doskonały komfort podczas korzystania z komputera i pozwala Ci stworzyć dopasowany do siebie od strony wizualnej kącik dla gamera. Klawiatury gamingowe są zaprojektowane tak, aby przyspieszyć czas reakcji klawiszy oraz żeby mogły wytrzymać nawet do 50 mln uderzeń.

Odetchnij podczas wirtualnej rozgrywki, dzięki wygodnemu i ergonomicznemu wyposażeniu

Długie godziny spędzane przy komputerze mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Właśnie dlatego akcesoria dla graczy projektowane są tak, aby zapewnić Ci jak największy komfort podczas gry na komputerze. Co więcej, wysokiej klasy słuchawki stanowią także doskonałą ochronę dla Twojego słuchu, ponieważ aby usłyszeć każdy dźwięk dokładnie nie musisz wcale zwiększać poziomu głośności. Ponadto dobrze dopasowane nie uciskają Twojej głowy, a dzięki lekkiej wadze nie obciążają Twojego ciała, kiedy spędzasz godziny przed komputerem. Wysokiej jakości sprzęt dla graczy pozwala Ci na zdrowszą wirtualną rozgrywkę, dzięki czemu będziesz mógł kończyć zabawę zrelaksowany i z poczuciem dużego komfortu. Akcesoria dla graczy to także świetne rozwiązanie dla tych, którzy pracują na komputerze, ponieważ zawodowi gamerzy spędzają długie godziny na profesjonalnych rozgrywkach i na treningach przed turniejami. Z tego właśnie powodu jest to sprzęt, który gwarantuje Ci doskonałą wygodę i chroni Cię przed urazami spowodowanymi niewłaściwie dopasowaną myszką czy klawiaturą.

Ponadto, aby zapewnić graczom komfort podczas nocnych rozgrywek, producenci gamingowych akcesoriów montują atrakcyjne podświetlenie. Oświetlona klawiatura nie tylko prezentuje się świetnie, lecz także gwarantuje wygodę nocnej gry lub pracy. Co więcej, sam możesz wybrać kolor światła, który uwielbiasz, dzięki czemu możesz stworzyć sobie wygodne i wizualnie atrakcyjne miejsce do wirtualnej rozrywki.

Zobacz wysokiej klasy sprzęt dla graczy w sklepie Diliho. Wyposaż swój pokój w najlepsze akcesoria dla graczy, aby poprawić swoje wrażenia z wirtualnej rozrywki. Zapewnij sobie maksymalny komfort podczas pracy na komputerze, w czasie nauki lub kiedy grasz z przyjaciółmi. Już teraz zapoznaj się z naszą bogatą ofertą gamingową na stronie internetowej naszego sklepu Diliho. W prosty i przejrzysty sposób znajdź w naszym asortymencie i kup już dzisiaj wysokiej klasy sprzęt dla graczy, który został stworzony po to, aby zapewnić Ci doskonały komfort w trakcie gry.

check Dodano do porównania