Filtruj po

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 214,00 zł

DŁUGOŚĆ PRZEWODU

DŁUGOŚĆ PRZEWODU

ZŁĄCZA

ZŁĄCZA

REGULACJA GŁOŚNOŚCI

REGULACJA GŁOŚNOŚCI

SKOK KLAWISZY

SKOK KLAWISZY

TYP KLAWIATURY

TYP KLAWIATURY

KOLOR

KOLOR

MODEL

MODEL

Klawiatury dla graczy

Klawiatury gamingowe dla graczy zapewniają nie tylko efektowne podświetlenie, lecz także szybszy czas reakcji. Co więcej, wyposażone są często w dodatkowe przyciski przeznaczone do wirtualnej rozgrywki. Układ klawiszy różni się też od standardowych klawiatur, ponieważ musi zapewnić graczom jak najwyższy komfort i wygodę podczas gry. Modele te wyróżniają się ponadto bardziej ergonomicznym kształtem, który pozwala na pełną swobodę w trakcie intensywnej rozgrywki.

Klawiatury dla graczy

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Co oferują najlepsze klawiatury gamingowe

Klawiatura gamingowa może być membranowa, taka jak większość standardowych modeli - jej działanie polega na tym, że plastikowy klawisz styka się z membraną, czyli przełącznikiem, który wysyła sygnał do komputera, co może powodować niewielkie opóźnienia. Oprócz tego można także wybrać klawiatury gamingowe wyposażone w przełączniki mechaniczne - to znacznie wydajniejsze urządzenia, mające szybszy czas reakcji, lecz znajdują się także na wyższej półce cenowej. Warto zaznaczyć, że mechaniczne przełączniki potrafią wytrzymać od 30 do 50 milionów uderzeń, dzięki czemu klawiatura gamingowa tego typu będzie Ci służyć niezawodnie przez wiele lat. Ponadto klawisze nie muszą dosięgnąć dna podczas naciskania, aby zadziałać, co przekłada się na szybsze czasy reakcji w grze oraz wygodniejszą pracę przy komputerze.

Wybierając spośród modeli wysokiej klasy przeznaczonych dla zapalonych gamerów, warto dowiedzieć się, w jakie funkcje wyposażona jest klawiatura gamingowa. Dla wygody podczas rozgrywki, klawisze w najlepszych dostępnych na rynku modelach są rozmieszczone i wyskalowane tak, aby w jak największym stopniu umożliwić komfortową rozgrywkę. Ponadto ze względu na dużą szybkość i intensywność zawodowych rozgrywek, profesjonalne klawiatury gamingowe posiadają funkcję anti-ghosting, która pozwala obsłużyć kilka klawiszy jednocześnie, dzięki czemu nie dochodzi do sytuacji, kiedy nasza postać zatrzymuje się podczas gry.

Stworzona do gry o każdej porze dnia i nocy

Klawiatury gamingowe mają najczęściej różnokolorowe klawisze, które pomagają Ci natychmiast odnaleźć ten właściwy. Poza tym są wyposażone w wysokiej klasy oświetlenie, gwarantujące komfort podczas grania nocą. Podświetlenie pozwala na rozgrywkę bez dodatkowego źródła światła i umożliwia regulację intensywności. Co więcej, wybrane modele mają możliwość wyłączenia oświetlenia w ciągu dnia i zapewniają pełną swobodę ustawienia koloru podświetlenia.

Na naszej stronie diliho.pl w łatwy i szybki sposób zamówisz wysokiej klasy sprzęt dla graczy. Już dzisiaj zobacz nasze najlepsze klawiatury gamingowe i wybierz model spełniający Twoje oczekiwania. W naszym sklepie internetowym Diliho z łatwością porównasz interesujące Cię akcesoria dla graczy. Nie zwlekaj i zamów klawiaturę gamingową, która pozwoli Ci osiągnąć najlepsze rezultaty podczas intensywnych wirtualnych rozgrywek. Zapraszamy do udanych zakupów w naszym sklepie internetowym Diliho.

check Dodano do porównania