Lifestyle

W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym pośpiechu, dlatego każdy z nas potrzebuje sprzętu zapewniającego komfort podczas wychodzenia do pracy, spotykania się ze znajomymi czy uprawiania sportu. Wśród urządzeń, które pomogą Ci zaoszczędzić dużo czasu i wygodnie dotrzeć do celu, wyróżniają się hulajnogi elektryczne, niezwykle popularne ze względu na łatwość sterowania i możliwość sprawnego poruszania się po mieście. Bez problemu dotrzesz dzięki nim w każde miejsce, a pojemność ich akumulatorów pozwala na bezpieczny powrót do domu.

Lifestyle

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Bezpieczny i łatwy w obsłudze środek transportu

Hulajnogi elektryczne pomogą Ci poruszać się po zatłoczonych miastach i ułatwią dotarcie na ważne spotkanie bez spóźnienia lub po prostu pozwolą Ci uniknąć nieprzyjemnego tłoku w autobusie.

Wybierając hulajnogę elektryczną, należy zapoznać się z parametrami każdej z nich i dopasować ją do swoich potrzeb lub do osoby, dla której chcesz ją kupić. Modele dla dorosłych mogą mieć maksymalne obciążenie — warto je znać, aby nie uszkodzić swojego nowo zakupionego urządzenia. Standardowa hulajnoga może utrzymać na sobie ciężar do 100 lub 120 kilogramów, przekroczenie tego limitu grozi trudnościami z poruszaniem się i doprowadzeniem do jej zniszczenia.

Każda z hulajnóg elektrycznych jest także wyposażona w akumulator, który pozwoli określić jakie odległości jesteś w stanie pokonać na jednym ładowaniu. Warto pamiętać, że czas pełnego ładowania trwa około 3 do 6 godzin, więc przed wyruszeniem w drogę trzeba być pewnym, że bateria wytrzyma drogę np. z domu do pracy i z powrotem. Wybór odpowiedniej mocy zależy od tego, w jaki sposób i jak często chcesz używać swojego osobistego środka transportu. Dlatego jeśli planujesz każdego dnia poruszać się hulajnogą elektryczną, zainwestuj w model, który ma dużą moc akumulatora, dzięki czemu nie zaskoczy Cię nagłym rozładowaniem się.

Szeroki wybór dopasowany do Twoich potrzeb

Podczas zakupu hulajnogi elektrycznej czeka Cię także wybór mocy silnika — to ona określa, z jaką maksymalną prędkością możesz się poruszać. Jeśli planujesz kupić pojazd swojemu dziecku, to warto pomyśleć o takim, który ma mniejszą moc, aby zapewnić bezpieczeństwo dla swojej pociechy i dla innych osób poruszających się po mieście. Co więcej, należy pamiętać, że po drogach publicznych poruszać się mogą tylko dzieci w wieku od 10 do 18 roku życia, które mają przy sobie wyrobioną kartę rowerową lub prawo jazdy kategorii AM,A1,B1 lub T tak jak w przypadku kierowania rowerem. Dla osób potrzebujących szybkiego środka transportu stworzono hulajnogi dla dorosłych osiągające prędkość nawet powyżej 26 km/h. Należy jednak pamiętać o przepisach ruchu drogowego, które nakazują kierującym hulajnogą elektryczną korzystać z pasa ruchu dla rowerów lub ścieżki rowerowej z prędkością do 20 km/h. W przypadku braku dróg dla rowerów można poruszać się chodnikami, ale zachowując szczególną ostrożność i jeżdżąc prędkością zbliżoną do ruchu pieszego. Po jezdni bez pasa dla rowerów można się poruszać tylko wtedy, gdy ruch pojazdów jest dozwolony prędkością nie większą niż 30 km/h. Poruszając się po mieście, aby szybko dotrzeć do celu, należy zachować pełne skupienie na drodze, ponieważ większość miast w Polsce nie ma infrastruktury dopasowanej do takich pojazdów jak hulajnogi elektryczne.

Dodatkowo wybierając model hulajnogi, powinno się wziąć pod uwagę również jej masę. Nie do każdego miejsca dotrzesz bez problemu hulajnogą elektryczną, dlatego jej waga nie powinna być zbyt wielka, żebyś był w stanie wnieść ją do środka transportu publicznego lub po schodach do budynku, w którym pracujesz. W razie niesprzyjających warunków pogodowych, takich jak deszcz czy śnieg, będziesz nieraz zmuszony do powrotu autobusem, tramwajem czy metrem, wtedy właśnie masa hulajnogi może mieć ogromne znaczenie. Ponadto każdy model może być także wyposażony w inny rodzaj kół. Producenci najczęściej stosują koła kauczukowe lub pompowane. Co więcej, masz do wyboru rozmiary kół, dlatego warto dostosować je do tras, jakie planujesz przemierzać każdego dnia. 5 cali to wielkość, która sprawdza się na płaskich trasach pozbawionych krawężników. Dla wyboistych dróg lub takich, gdzie pokonuje się niskie krawężniki, warto zainwestować w koła 8-calowe.

Zapraszamy na stronę internetową naszego sklepu Diliho. Wybierając odpowiedni model hulajnogi elektrycznej, możesz skorzystać z naszego filtrowania wyszukiwania. Ponadto każde zamówienie na diliho.pl realizujemy niezwykle szybko i w pełni bezpiecznie. Przejrzyj naszą bogatą ofertę i zapoznaj się parametrami technicznymi naszych hulajnóg, aby ułatwić sobie wybór. Już teraz kup hulajnogę elektryczną na diliho.pl!

check Dodano do porównania