Baterie

Baterie zasilające urządzenia domowe, zabawki i inne sprzęty najczęściej wyczerpują się w najmniej oczekiwanych momentach. Właśnie z tego powodu warto mieć w swoim domu duży zapas akumulatorów w popularnych rozmiarach. Szukasz baterii o wysokiej wydajności i długiej żywotności? W Diliho mamy dla naszych klientów produkty sprawdzonych marek, w których wykorzystuje się najnowsze technologie. Takie źródło energii starczy na dużo dłużej niż przypadkowo wybrane baterie alkaliczne. Sprawdź, jakie rodzaje i rozmiary baterii oferujemy w naszym sklepie internetowym.

Baterie

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Baterie alkaliczne i cynkowo-węglowe w sklepie Diliho

W naszym sklepie internetowym oferujemy dwa rodzaje baterii: alkaliczne i cynkowo-węglowe. Różnią się one rodzajem elektrolitu znajdującego się wewnątrz. Baterie, w których do magazynowania energii wykorzystuje się elektrolit cynkowo-węglowy, są tańsze, ale za to mniej wydajne. To starsza technologia, która powoli ustępuje miejsca innym, bardziej nowoczesnym rozwiązaniom. Baterie alkaliczne mają znacznie większą gęstość energii, co oznacza, że są wydajniejsze. Kupując baterię alkaliczną w wyższej cenie, można korzystać z niej dłużej niż z baterii cynkowo-węglowej. W przypadku urządzeń zużywających niewielką ilość energii elektrycznej, np. zegarków czy niektórych zabawek, nie ma to większego znaczenia. Różnica jest odczuwalna przede wszystkim w przypadku urządzeń o większym zapotrzebowaniu na energię. Jeśli szukasz baterii do przenośnego sprzętu muzycznego, aparatu fotograficznego czy większych zabawek, lepszym wyborem będą baterie alkaliczne.

Najpopularniejsze rozmiary baterii alkalicznych: AA, AAA, C, D

W większości sprzętów wykorzystuje się popularne rozmiary baterii: AA lub nieco mniejsze: AAA. To sprawia, że znalezienie baterii alkalicznych w nietypowym rozmiarze często jest problemem. W sklepie Diliho znajdziesz pełen wybór rozmiarów baterii alkalicznych. Oprócz baterii AA i AAA mamy także większe, w rozmiarze C (LR14) i D (LR20). Baterie o dużej pojemności 7000-14300 mAh wykorzystuje się do zasilania latarek ręcznych i niektórych zabawek.

Baterie alkaliczne w dużych opakowaniach – najlepsza cena w przeliczeniu na sztuki

W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć baterie w opakowaniach różnej wielkości. Jeśli akumulatory w sprzęcie, zegarkach czy zabawkach wymieniasz tylko od czasu do czasu, wybierz opakowania składające się z 2-4 sztuk. W takich sytuacjach lepiej nie gromadzić dużych zapasów – długo przechowywane baterie mogą mieć krótszą żywotność. Klientom, którzy szukają większych opakowań baterii, polecamy w szczególności zestawy zawierające większą liczbę sztuk – 10 lub nawet 24. To najbardziej opłacalna opcja w przypadku, gdy korzystasz z dużej liczby sprzętów zasilanych akumulatorami.

Chcesz, aby zasilany bateriami sprzęt działał niezawodnie? Wybierz wysokiej jakości baterie alkaliczne o odpowiedniej pojemności i rozmiarze. Wyszukiwanie produktów w naszym sklepie ułatwi Ci funkcja filtrowania. Skorzystaj z niej i znajdź zestaw baterii dla siebie!

check Dodano do porównania