Filtruj po

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 20,00 zł

KOMPATYBILNOŚĆ

KOMPATYBILNOŚĆ

Ładowarki

Pełna bateria jest podstawą funkcjonowania każdego telefonu. Brak zasilania sprawia, że urządzenie staje się całkowicie bezużyteczne, dlatego tak ważne jest, aby stale podtrzymywać żywotność baterii niedopuszczając do jej rozładowania. Zapewnienie telefonowi dostępu do źródła zasilania możliwe jest dzięki różnego typu ładowarkom. Obecnie na rynku znaleźć można wiele nowoczesnych modeli, których użytkowanie nie jest uzależnione od dostępu do prądu. Sprawdź dostępne w naszej ofercie warianty ładowarek do telefonu, które sprawdzą się w domu, w pracy lub w podróży.

Ładowarki

Aktywne filtry

Ładowarka indukcyjna – rewolucja w świecie nowinek technologicznych

Ładowarka bezprzewodowa to urządzenie pozwalające na szybkie i komfortowe uzupełnienie baterii telefonu, bez konieczności podłączania go do gniazdka elektrycznego. Korzystanie z niej jest niezwykle proste i intuicyjne. Wystarczy położyć na niej komórkę, a ładowarka włączy się samodzielnie i dostosowuje tryb zasilania do potrzeb baterii. Ładowarka indukcyjna zabezpiecza baterię przed przegrzaniem oraz wydłuża jej żywotność. Jest to rozwiązanie niezwykle komfortowe, niewymagające ingerencji ani zbędnego wysiłku. Ładowarka bezprzewodowa w zupełności może zastąpić modele sieciowe, które są niewygodne i uciążliwe ze względu na konieczność monitorowania stanu baterii oraz podłączania kabli. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można wiele rodzajów ładowarek produkowanych przez znane i cenione marki w branży elektronicznej.

Ładowarka samochodowa – niezbędny element wyposażenia w każdym aucie

Telefon komórkowy podczas jazdy samochodem często pełni funkcję GPS. Dzięki niemu szybko i sprawnie można dotrzeć do wyznaczonego na mapie celu. Jednak korzystanie z nawigacji w trakcie podróży znacznie obciąża baterię telefonu, powodując jej szybsze rozładowywanie. Aby tego uniknąć, warto mieć pod ręką ładowarkę samochodową. To niewielkie urządzenie sprawia, że w szybkim czasie można odzyskać wysoką żywotność baterii. Oprócz klasycznej ładowarki samochodowej obecnie najchętniej wybieraną przez użytkowników jest wersja indukcyjna. Najczęściej ma ona postać magnetycznego uchwytu, który zazwyczaj montowany jest na kratce wentylacyjnej. Urządzenie samodzielnie rozpoznaje obecność telefonu, dostosowując przy tym optymalną moc ładowania. Ponadto jest niezwykle uniwersalne i może być obsługiwane przez każdy typ smartfona posiadający opcję zasilania bezprzewodowego.

Najlepsze modele ładowarek od czołowych producentów

Szukasz praktycznej ładowarki samochodowej lub bezprzewodowej alternatywy dla klasycznej ładowarki sieciowej? Bogata oferta naszego sklepu pozwoli dostosować urządzenie do indywidualnych preferencji i wymagań każdego klienta. Dzięki nam bez problemu znajdziesz produkty cenionych marek, takich jak Baseus czy Joyroom. Urządzenia tych firm cechują się niską awaryjnością, solidnym wykonaniem oraz nowoczesnym wyglądem. Sprawdź zróżnicowany asortyment sklepu i wybierz ładowarkę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Już dziś zainwestuj w produkt, który łączy w sobie funkcjonalność oraz unikalny design.

check Dodano do porównania