Filtruj po

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 88,00 zł - 199,00 zł

KOMPATYBILNOŚĆ

KOMPATYBILNOŚĆ

MODEL

MODEL

Filtry

Tylko regularna wymiana filtrów w oczyszczaczu powietrza gwarantuje jego poprawne funkcjonowanie oczyszczacza daje gwarancję najwyższej jakości filtrowanie powietrza oraz chroni przed toksynami gromadzącymi się w atmosferze, a tym samym pozwala utrzymać zdrowe i świeże powietrze w domu na stałym poziomie. Dodatkowo blokuje przenikanie niezdrowych dla układu oddechowego substancji, które często bywają powodem wielu alergii oraz chorób płuc. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można wiele rodzajów filtrów do oczyszczacza powietrza, dostosowanych do konkretnych wymogów i preferencji.

Filtry

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza

Dostępne na rynku sprzęty do oczyszczania powietrza wyposażone są w filtry o różnych zastosowaniach. Ich właściwy dobór jest niezwykle istotny, gdyż od niego zależy skuteczność procesu filtracji. Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza dostępny jest w kilku wariantach:

  • podstawowy,
  • antyalergiczny,
  • antytoksyczny,
  • antybakteryjny.

Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych wkładów. Cechuje go zdolność wykrywania i niwelowania nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Ponadto skutecznie blokują wszelkiego rodzaju zarodniki pleśni, roztocza lub pyłki – zmniejszając przy tym ryzyko alergii. Niezawodność filtra wynika z jego innowacyjnego sposobu wykonania. Ma on bowiem postać siatki składającej się z włókien polipropylenu, umiejscowionych w różnych kierunkach. Ten prosty zabieg daje niemalże najwyższą skuteczność filtra HEPA spośród innych dostępnych na rynku. W asortymencie naszego sklepu znajduje się bogaty wybór filtrów HEPA do oczyszczacza powietrza, produkowanych przez renomowaną markę TCL.

Czy warto kupować zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza

Oryginalny filtr do oczyszczacza powietrza bywa sporym wydatkiem. Wielu użytkowników tego typu urządzeń poszukuje tańszych rozwiązań, które zagwarantują tak samo wysoką jakość filtrowania. Obecnie znaleźć można zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza w przystępnej ofercie cenowej. Jednak wciąż pozostaje pytanie – czy warto je stosować? Zdecydowana większość producentów sprzętów oczyszczających rekomenduje stosowanie sprawdzonych, oryginalnych wkładów. To pozwala zmniejszyć awaryjność sprzętu i zapewnić najwyższą jakość filtracji. Dlatego decydując się na używanie zamienników, warto sięgać po produkty popularnych marek, które posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Najwyższej jakości filtr do oczyszczacza powietrza dostępny w sklepie Diliho

Chcesz wybrać filtr do oczyszczacza powietrza, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach? Koniecznie sprawdź produkty dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Porównaj parametry oraz cechy najpopularniejszych modeli i ciesz się najwyższą jakością powietrza. Chcesz utrzymać czystość, świeżość i dobrą atmosferę w Twoim domu lub miejscu pracy? Pamiętaj o regularnej wymianie wkładu, dzięki któremu sprzęt zawsze będzie działał sprawnie i wydajnie.

check Dodano do porównania