Filtruj po

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 248,00 zł - 999,00 zł

DŁUGOŚĆ PRZEWODU

DŁUGOŚĆ PRZEWODU

SIECI BEZPRZEWODOWE

SIECI BEZPRZEWODOWE

MOC MAX (W)

MOC MAX (W)

ZASIĘG PRACY OCZYSZCZACZA

ZASIĘG PRACY OCZYSZCZACZA

WYDAJNOŚĆ PRZEPŁYWU POWIETRZA CADR

WYDAJNOŚĆ PRZEPŁYWU POWIETRZA CADR

KOLOR

KOLOR

MODEL

MODEL

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacz powietrza to urządzenie niezwykle skuteczne w walce ze smogiem, alergenami i nieprzyjemnym zapachem. Specjalistyczne filtry zastosowane w urządzeniu pomagają wyeliminować grzyby, bakterie i drobnoustroje, a także wiele czynników powodujących stany alergiczne. Intuicyjność oraz łatwość obsługi pozwalają cieszyć się zaletami oczyszczacza. Dodatkowo urządzenie może być stosowane zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach – w domu, w biurze, w salonie piękności czy w sklepie.

Oczyszczacze powietrza

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Zastosowanie oczyszczaczy powietrza w domu lub miejscu pracy

Oczyszczacz powietrza to urządzenie ułatwiające eliminowanie substancji szkodliwych dla zdrowia osób przebywających w danym pomieszczeniu. Korzystanie z niego chroni przed namnażaniem się niebezpiecznych bakterii i pomaga uniknąć powstawania chorób układu oddechowego. Oczyszczacz powietrza to podstawa wyposażenia domu osób, które cierpią na alergie, choroby płuc lub palą papierosy. Dzięki jego niezawodnemu działaniu, zalegające w otoczeniu toksyny, brzydkie zapachy i szkodliwe substancje zostaną natychmiast wyeliminowane. Dzieje się to za pomocą prostego i intuicyjnego schematu filtrowania. Oczyszczacz zasysa powietrze wraz ze wszystkimi niezdrowymi składnikami, poddaje je dokładnej filtracji, a następnie wydmuchuje czystą i świeżą dawkę tlenu do pomieszczenia, w którym się znajduje. Ponadto subtelny i elegancki design daje możliwość umieszczenia sprzętu w dowolnym miejscu – w salonie, sypialni, biurze czy lokalu usługowym. Produkty marki TCL to nowoczesne modele, które mają wiele dodatkowych funkcji ułatwiających użytkowanie.

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem - urządzenie gwarantujące najwyższą jakość tlenu

Oczyszczacz powietrza oprócz podstawowych funkcji, posiada wiele dodatkowych opcji, które znacznie ułatwiają użytkowanie produktu i poprawiają jakość powietrza w domu lub mieszkaniu. Należą do nich m.in.: regulacja stopnia oczyszczania, możliwość zaprogramowania czasu pracy urządzenia, a także funkcja nawilżania powietrza. Bogactwo możliwości ułatwia pozbycie się z domu wszelkich bakterii i toksyn, a także normalizuje poziom wilgotności. Ponadto oczyszczacz powietrza z nawilżaczem utrzymuje stały poziom filtracji, co pozytywnie wpływa na kondycję skóry oraz poprawia jakość snu i codziennego funkcjonowania. Poszukując odpowiedniego urządzenia spełniającego wszystkie powyższe kryteria, warto postawić na jeden z wielu modeli marki TCL, oferowanych w naszym sklepie internetowym. Inteligentny oczyszczacz powietrza z nawilżaczem z serii TKJ400F jest wyposażony w czujniki kurzu oraz pokrewnych zanieczyszczeń. Dzięki nim w sposób automatyczny dobiera najkorzystniejszy tryb oczyszczania, a stan jakości powietrza sygnalizuje zmieniającym kolor wskaźnikiem LED. Natomiast niezawodna sekcja oczyszczania wykorzystuje czujniki wilgotności i temperatury, dopasowując tryby do aktualnej kondycji powietrza.

Innowacyjny oczyszczacz powietrza – niezbędnik każdego zdrowego gospodarstwa domowego

Pragniesz poprawić jakość powietrza w swoim domu lub miejscu pracy? Zainwestuj w wysokiej jakości oczyszczacz wyposażony w niezawodne filtry. Postaw na uznaną markę, która gwarantuje innowacyjne rozwiązania i satysfakcjonujące rezultaty. Wybierz nowoczesny oczyszczacz powietrza z nawilżaczem oraz specjalistycznymi funkcjami, które pomogą Ci zwyciężyć w walce ze szkodliwymi mikrobami i toksynami w Twoim otoczeniu. Skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu internetowego i poczuj wyraźną różnicę w jakości powietrza.

check Dodano do porównania