Odporne

Z telefonów komórkowych korzystamy każdego dnia, jednak nie każde otoczenie sprzyja wrażliwym na urazy nowoczesnym smartfonom. Z tego powodu na naszej stronie internetowej oferujemy wysokiej klasy odporne telefony komórkowe. Nazywane są one często telefonami heavy duty czy telefonami outdoorowymi. Stają się bardzo użyteczne, kiedy pracujemy w miejscu, w którym na każdym kroku mamy niebezpieczeństwo zakurzenia, zalania lub uderzenia naszego cennego urządzenia.

Odporne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Telefony wodoszczelne i odporne na kurz

Te wzmocnione urządzenia, to nie tylko propozycje dla osób pracujących na placu budowy, chociaż to właśnie tam ich wytrzymałość jest podawana największym próbom. Telefon odporny na wstrząsy to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą się martwić o swoją komórkę rzuconą luzem na fotel samochodu lub leżącą na dnie plecaka. Modele wyposażone są w takie funkcje jak odtwarzanie muzyki czy przesyłanie plików. Ponadto na wygodnej klawiaturze można pisać, nosząc rękawice, więc oszczędzamy dużo czasu, jeśli jesteśmy w trakcie pracy albo nie chcemy ich ściągać, bo jesteśmy w trakcie wyprawy trekkingowej. Telefony wodoszczelne doskonale sprawdzą się podczas długich wycieczek w góry, kiedy nie możemy być pewni, jakie czekają nas warunki pogodowe, a niezwykle ważne jest, aby mieć możliwość stałego kontaktu.

Telefon odporny na kurz to propozycja na wyprawy rowerowe, ale także na plac budowy, gdzie nie możemy zadbać o czystość naszego urządzenia i potrzebujemy niezawodnie działającej komórki zawsze pod ręką. Ponadto charakterystyczny design sprawia, że jest to telefon odporny na upadki - wzmocniona obudowa doskonale chroni przed uszkodzeniami, co oszczędzi nam stresu związanego z kosztowną naprawą wyświetlacza.

Odporne telefony komórkowe dla każdego

Te wzmocnione telefony komórkowe gwarantują doskonałą ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi wodą, kurzem czy wstrząsami albo upadkami. Ponadto wygodna fizyczna klawiatura zapewnia nam możliwość korzystania z nich nawet wtedy, gdy jesteśmy ubrani w kombinezon do pracy. Co więcej, to doskonała propozycja dla sportowców i dla osób, których hobby wymaga przetrwania w niesprzyjających warunków atmosferycznych, kiedy nie ma czasu, aby przejmować się upadkiem czy zabłoceniem naszego telefonu komórkowego. Wybierając telefon odporny na wstrząsy, mamy także takie funkcje dual sim, bluetooth, latarkę czy możliwość odtwarzania muzyki lub robienia zdjęć.

Poznaj nasze najlepsze telefony wodoszczelne. Wybierz model, który pozwoli Ci odpocząć od stresu związanego z upadkami i zamoczeniami telefonu. Odporne telefony komórkowe, to doskonałe rozwiązanie dla osób wykonujących pracę na placu budowy. Na pewno docenisz jego wytrzymałość i prostotę połączoną z funkcjonalnością podczas jednej z wielu wypraw trekkingowych. Wybierz telefon odporny na kurz, aby w pełni zaangażować się w uprawianie swojego ulubionego sportu. Zobacz naszą bogatą ofertę i już dzisiaj wybierz model, który spełnia Twojego najwyższe wymagania. Zapraszamy do udanych zakupów na naszej stronie internetowej Diliho!

check Dodano do porównania