Szkła na telefon

Szkła ochronne do telefonów zapewniają im skuteczną ochronę w trakcie codziennego użytkowania. Jak wiadomo, wiele smartfonów posiada delikatny ekran wysoce podatny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Tymczasem solidne szkła hartowane pozwalają zabezpieczać szybkę przed pęknięciami nawet podczas upadku. Istotne jest, aby dobrać je do właściwego modelu. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można szkła ochronne do wielu modeli telefonów.

Szkła na telefon

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Szkła hartowane do telefonów – jak wybrać najlepsze

Wybierając szkła do telefonu należy zwrócić uwagę na poziom ich twardości. W celu określenia tego parametru stosuje się dziesięciostopniową skalę Mosha. Im liczba jest wyższa, tym trwalsze jest zabezpieczenie ekranu. Aby zarysować szkło na telefon typu H5, niezbędne jest użycie noża, natomiast w przypadku modelu H9 – konieczne jest diamentowe ostrze. Jednak odporność na zarysowania to nie jedyna zaleta, jaką mają wytrzymałe szkła do telefonów. Posiadają one także dużą ochronę przed upadkami, nawet ze sporej wysokości. Ponadto szkła ochronne do telefonów mają powłokę odpychającą cząstki wody, kurzu lub tłuszczu. To sprawia, że smartfon staje się odporny na trwałe zabrudzenia ekranu. Chcąc zapewnić telefonowi bezpieczeństwo na wielu poziomach, warto dokonać zakupu wybranego modelu szkła, korzystając ze sklepu diliho.pl

Łatwość montażu szkła do telefonu – jak założyć hartowane zabezpieczenie

Prawidłowe założenie szkła do telefonu może okazać się nie lada wyzwaniem. W celu uniknięcia ryzyka nierównego przyklejenia lub pojawienia się pęcherzyków powietrza pod nałożoną warstwą warto skorzystać z kilku praktycznych wskazówek. Przed przystąpieniem do wykonywania czynności, należy zadbać o odpowiednie przygotowanie podłoże. Dostępne w naszym sklepie internetowym szkła ochronne do telefonów, wyposażone są niezbędne akcesoria umożliwiające szybki i łatwy montaż. Poprawne założenie hartowanego szkła na telefon powinno przebiegać następująco:

  • dokładne oczyszczenie oraz wypolerowanie ekranu smartfona,
  • odklejenie folii zabezpieczającej szkło, przytrzymując przedmiot za krawędzie,
  • sprawne przyklejenie szkła do ekranu telefonu, uważając na dopasowanie do krawędzi oraz przycisków,
  • dociśnięcie szkła leżącego na ekranie zdecydowanym ruchem.

Sprawne użytkowanie oraz długa żywotność szkła do telefonu uzależniona jest od materiałów, z jakich została wykonana powłoka, oraz od marki producenta. W naszym sklepie oferowane są produkty topowych firm z branży elektronicznej. Szkła hartowane do telefonów marki WOZINSKY lub Joyroom to bogata gama produktów ochronnych, stworzonych do każdego modelu smartfona.

Postaw na niezawodną ochronę swojego telefonu

W sklepie internetowym Diliho znajdziesz szkła hartowane do najpopularniejszych modeli telefonów. Zajrzyj na stronę i wybierz zabezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb i sposobu użytkowania smartfona. Szkła do telefonów z profesjonalnym zestawem montażowym ułatwią proces zabezpieczenia ekranu przed upadkami lub zarysowaniami. Już teraz sprawdź co kryje się w naszej ofercie i ciesz się najwyższym standardem jakości.

check Dodano do porównania