Filtruj po

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 43,00 zł - 1 990,00 zł

PRZEKĄTNA EKRANU

PRZEKĄTNA EKRANU

ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU

ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU

POJEMNOŚĆ BATERII

POJEMNOŚĆ BATERII

SIECI BEZPRZEWODOWE

SIECI BEZPRZEWODOWE

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

ZŁĄCZA

ZŁĄCZA

TYP EKRANU

TYP EKRANU

KAMERA

KAMERA

MODEL

MODEL

Wideorejestratory

Wideorejestratory to urządzenia, które coraz częściej spotyka się we wnętrzach samochodów. Montaż takiej kamery samochodowej to doskonały sposób na zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Nagranie może Ci się przydać nie tylko w razie wypadku samochodowego, ale także innych niebezpiecznych sytuacji – będzie niezastąpione np. wówczas, gdy wezwana na miejsce zdarzenia policja ma problem z ustaleniem winnego. Korzystanie z wideorejestratorów do samochodów pozwala także uniknąć wyłudzenia odszkodowania przez oszustów. Myślisz o zamontowaniu takiego urządzenia w swoim samochodzie? W sklepie Diliho znajdziesz propozycje na każdy budżet. Sprawdź, jakie kamery samochodowe mamy w naszej ofercie!

Wideorejestratory

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Wideorejestratory do samochodu Neoline – najwyższa jakość obrazu

Wysokiej jakości wideorejestratory, które oferujemy w sklepie Diliho, to urządzenia wyposażone w czułe kamery, które precyzyjnie nagrywają wszystkie detale otoczenia. W przypadku kamer montowanych w samochodach ma to szczególne zdarzenie – dzięki temu na nagraniu będzie dobrze widoczna np. rejestracja samochodu sprawcy. Nagrania są wykonywane w jakości Full-HD, a szeroki kąt widzenia kamery pozwala rejestrować wszystko, co dzieje się dookoła. Wideorejestratory do samochodu z naszego sklepu mają także wbudowane czujniki grawitacyjne, dzięki którym mogą rejestrować kierunek jazdy czy przyspieszenie – takie informacje mogą być przydatne policji badającej okoliczności kolizji czy wypadku.

Szukasz wideorejestratora na dłuższe trasy? Wybierz pojemną baterię i kartę pamięci

Jeśli często podróżujesz samochodem i nie chcesz tracić czasu na ładowanie kamery, wybierz model z baterią o dużej pojemności. Akumulatory 600 mAh, w które wyposażone są nasze wideorejestratory, pozwalają na wiele godzin nieprzerwanej pracy. Niektóre modele kamer są wyposażone w dodatkową kartę pamięci o pojemności nawet 64 GB. Na takiej karcie bez problemu zmieścisz nagrania z całej trasy.

Wideorejestrator samochodowy najwyższej jakości - poznaj produkty firmy Neoline

Wybierając wideorejestratory samochodowe do naszej oferty, postawiliśmy na produkty Neoline. To istniejąca od kilkunastu lat marka, która wielokrotnie została doceniona na arenie międzynarodowej. W swojej ofercie ma zarówno proste kamery samochodowe dla początkujących, jak i wideorejestratory o zaawansowanych funkcjach do użytku profesjonalnego.

Szukasz wideorejestratora, który zapewni Ci najwyższą jakość obrazu? Wybierz technologię FullHD – sprawdź nasze produkty!

check Dodano do porównania