Filtruj po

Cena

Cena

  • 339,00 zł - 625,00 zł

SIECI BEZPRZEWODOWE

SIECI BEZPRZEWODOWE

PROGRAMY ODKURZANIA

PROGRAMY ODKURZANIA

STEROWANIE

STEROWANIE

MODEL

MODEL

Odkurzacze automatyczne

Dzięki pracy robotów sprzątających porządki w domu są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy zaprogramować urządzenie lub po prostu je włączyć, a po kilkunastu minutach podłoga w pomieszczeniu stanie się idealnie czysta – i to bez jakiegokolwiek wysiłku z Twojej strony. Jeszcze do niedawna ceny odkurzaczy automatycznych były bardzo wysokie i mało kto mógł sobie pozwolić na ich zakup. Sprawdź ofertę sklepu internetowego Diliho i przekonaj się, że teraz jest zupełnie inaczej. Zobacz, jak atrakcyjną cenę może mieć nowoczesny robot do sprzątania!

Odkurzacze automatyczne

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Najlepszy robot sprzątający – wyposażony we wszystko, co potrzebne do samodzielnej pracy

Korzystanie z odkurzaczy automatycznych dostępnych w naszym sklepie to prawdziwa wygoda. Możesz bez obaw włączyć sprzęt i zająć się codziennymi sprawami, a nawet wyjść z domu. Roboty sprzątające są wyposażone w szereg czujników, dzięki którym mogą bezpiecznie pracować na dowolnej płaskiej powierzchni. Są w stanie wykryć wszelkie nierówności, np. progi i schody. Bezbłędnie wyczuwają również bliskość mebli i innych sprzętów, co zapobiega ich uszkodzeniu w czasie sprzątania. Wydajna bateria pozwala na 2-2,5 godziny pracy bez ładowania.

Wygodne w obsłudze roboty do sprzątania ze sklepu Diliho

Z obsługą robota do sprzątania zakupionego w naszym sklepie nie będą miały problemu nawet te osoby, które dotychczas nie korzystały z tego typu sprzętu. Standardowo robota sprzątającego uruchamia się i obsługuje za pomocą pilota. W przypadku bardziej zaawansowanych modeli możesz również korzystać z aplikacji w smartfonie. Ta druga opcja przyda Ci się np. wówczas, gdy chcesz rozpocząć sprzątanie, a jesteś poza domem.

Sprzątaj skutecznie z odkurzaczem automatycznym

Co sprawia, że odkurzacze automatyczne sprzątają skutecznie i poradzą sobie nawet z najmniejszym brudem? Zawdzięczają to technologii – są wyposażone w czujniki, które wykrywają każde zabrudzone miejsce na podłodze. We wnętrzu robotów do sprzątania znajdują się filtry HEPA, które są znane z tego, że niezwykle dokładnie wychwytują drobinki brudu. Dzięki dużej mocy odkurzacze automatyczne ze sklepu internetowego Diliho w niczym nie ustępują skutecznością tradycyjnym odkurzaczom ręcznym.

Najlepszy robot sprzątający w atrakcyjnej cenie

Jak to możliwe, że w sklepie Diliho roboty sprzątające są tak tanie? Do naszej oferty wybraliśmy produkty, które łączą w sobie atrakcyjną cenę z wysoką jakością. Ich producent, firma TCL, jest jednym z liderów rynku elektroniki użytkowej. Specjalizuje się w produkcji telewizorów, sprzętu AGD, smartfonów, tabletów, sprzętu audio. Firma TCL działa na całym świecie – dostarcza produkty do 160 krajów. Jest obecnie najszybciej rozwijającym się producentem telewizorów, ale jednocześnie poszerza swoje portfolio o inne urządzenia, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie klientów. Przykładem są odkurzacze automatyczne o doskonałych parametrach technicznych, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Twoje mieszkanie może być idealnie czyste już w pół godziny. Skończ z męczącym sprzątaniem i zaangażuj do pracy robota sprzątającego. Wybierz dla siebie jeden z modeli dostępnych w sklepie Diliho!

check Dodano do porównania