Hulajnoga elektryczna NEOLINE T24

SKU:0000029868
Obecnie brak na stanie

1 999,00 zł
Brutto

Nowy, modny design i ulepszona konstrukcja. Miejska hulajnoga elektryczna NEOLINE T24 to niezawodny, kompaktowy, lekki i wygodny model zaprojektowany do poruszania się w rytmie miasta.

TEMPOMAT

Dla łatwiejszej i bardziej komfortowej jazdy ten model hulajnogi wyposażony jest w funkcję tempomatu. Po jej uruchomieniu hulajnoga automatycznie utrzymuje ustawioną prędkość. Dzięki temu nie musisz trzymać dźwigni przyspieszania - Twoja ręka odpoczywa. Ze względów bezpieczeństwa bezpieczeństwa każde użycie hamulca powoduje wyłączenie tempomatu.

KOŁO NAPĘDOWE

Koło napędowe znajduje się z tyłu, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wykorzystania mocy hamulca elektrycznego bez żadnych ograniczeń, pokonywania wzniesień o większym nachyleniu, większej kontroli nad hulajnogą na śliskich nawierzchniach. Unika również poślizgu podczas jazdy pod górę.

KOŁA

Pompowane opony w rozmiarze 10 i 10,5 cala posiadają szeroki i głęboki bieżnik, który zapewnia lepszą przyczepność w trudnych warunkach (znaki poziome na drodze, mokry asfalt, płyty chodnikowe) dzięki większemu kontaktowi z nawierzchnią drogi. Co więcej skuteczniej tłumią drgania podczas jazdy po nierównych nawierzchniach.

HAMULCE

Model NEOLINE T24 wyposażony jest w dwa rodzaje hamulców: tylny hamulec tarczowy, sterowany dźwignią przy kierownicy oraz hamulec elektryczny z czujnikiem, który umożliwia aktywne zmniejszanie prędkości.

MECHANIZM SKŁADANIA

Składanie hulajnogi nigdy nie było prostsze – wystarczy, że użytkownik naciśnie tylko jeden uchwyt, który znajduje się z przodu kolumny kierownicy, a następnie po prostu zablokuje kolumnę kierownicy na tylnym błotniku. Mechanizm wykonany jest w technologii typu „jaskółczy ogon”, co wraz z materiałem, z którego jest wykonany (aluminium wykorzystywane w lotnictwie) gwarantuje niezawodność i trwałość mechanizmu.

NIEZAWODNOŚĆ UKRYTYCH POŁĄCZEŃ

Przewody elektryczne i przewody hamulcowe są schowane w ramie hulajnogi. Takie ich ułożenie zapewnia bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko uszkodzenia podczas jazdy na hulajnodze.

WIELOFUNKCYJNY WYŚWIETLACZ

Wyświetlacz informuje o stanie naładowania akumulatora, wybranym trybie prędkości (Eco, Standard i Drive), aktualnej prędkości, przebytym dystansie (całkowitym i aktualnym) włączeniu świateł.

OŚWIETLENIE

Model NEOLINE T24 posiada wbudowane światło tylne z funkcją „STOP”. Przednia lampa LED o mocy 2,4W, posiada natomiast możliwość regulacji kąta świecenia.

PRZEPUSTNICA

Hulajnoga NEOLINE T24 wyposażona jest w bardzo wygodną w obsłudze dźwignię przyspieszenia umieszczoną przed prawym uchwytem kierownicy.

NEOLINE
0000029868

Opis

MODEL
T24
EAN
6909792392024
KOLOR
Czarny
DODATKOWE INFORMACJE
Tempomat, Przepustnica: spust
WYMIARY I WAGA
Wymiary po złożeniu: 1115x440x400 mm, Wymiary po rozłożeniu: 1115x440x1175 mm, Waga: 13,1 kg
RAMA
Aluminium
KOŁA
Przednie: 10” z dętką, Tylne: 10,5”, bezdętkowe
MOC SILNIKA
350 W
CZAS ŁADOWANIA
do 6 godzin
AKUMULATOR
36 V/7,5 Ah
PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA
do 20 km/h
ZASIĘG
do 25 km
HAMULCE
Tylny hamulec tarczowy i tylny hamulec elektryczny
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
Instrukcja obsługi, Zestaw zapasowych elementów mocujących, Hulajnoga elektryczna Neoline T24, Uchwyty kierownicy – 2 szt., Dźwignia hamulca, Dzwonek, Ładowarka, Zestaw narzędzi do montażu

Specyficzne kody

Ocena 
Maro
2021-12-27

Hulajnoga

Zaskakująco wygodne koła, choć hulajnoga jest niewielkich gabarytów, to własciwości jezdne naprawdę bajeczne.

Napisz opinię !

Polecane produkty

check Dodano do porównania