Wideorejestrator NEOLINE X-COP 9300S

SKU:0000029860
Obecnie brak na stanie

1 990,00 zł
Brutto

Wideorejestrator samochodowy NEOLINE X-COP 9300s to urządzenie hybrydowe klasy Premium: wideorejestrator samochodowy z bazą danych GPS o stacjonarnych fotoradarach i kamerach oraz aktywny antyradar. Model NEOLINE X-COP 9300s posiada powiększoną antenę dla lepszego wykrywania nowoczesnych radarów małej mocy oraz powiększoną antenę GPS do precyzyjnej geolokalizacji. Wyświetlacz urządzenia skierowany jest w stronę kierowcy, co poprawia ergonomię i ułatwia jego obsługę. Ponadto rozdzielczość nagrywania FULL HD, rozbudowana konfiguracja oraz doskonały stosunek ceny do jakości czynią to urządzenie jedną z najlepszych hybryd.

FILTR Z-SIGNATURE

W celu wyeliminowania fałszywych alarmów, szczególnie pochodzących z innych samochodów wyposażonych w czujniki wykrywania martwego pola, w urządzeniu X-COP 9300s zastosowano autorski projekt Neoline – filtr Z-SIGNATURE. W przeciwieństwie do podobnych technologii nie ma fałszywego blokowania prawdziwych radarów policyjnych.

NAGRYWANIE WIDEO

Urządzenie nagrywa w rozdzielczości Full HD z obsługą prędkości transmisji do 20 Mb/s. Wielosoczewkowa szklana optyka i czujnik Sony zapewniają wysoką jakość obrazu w każdym oświetleniu. Szeroki kąt widzenia 135 stopni pozwala na nagrywanie pięciu pasów jezdni.

WYŚWIETLACZ ZWRÓCONY W STRONĘ KIEROWCY

Zaletą konstrukcyjną NEOLINE X-COP 9300s jest wyświetlacz skierowany w stronę kierowcy. Kąt wyświetlacza jest optymalny i poprawia czytelność wyświetlacza nawet w słoneczne dni, a ramki wokół wyświetlacza zapobiegają oślepianiu.

POWIĘKSZONA ANTENA ANTYRADARU

Ze względu na powszechne stosowanie radarów małej mocy, urządzenie wyposażone jest w większą antenę zapewniającą niezawodny odbiór ich sygnałów. Szczególnie skuteczny w wykrywaniu takich radarów jest tryb „Turbo”. Urządzenie może włączyć go automatycznie po osiągnięciu ustawionej prędkości.

POWIĘKSZONA ANTENA GPS

Urządzenie posiada wbudowaną specjalną antenę GPS zapewniającą najdokładniejsze pozycjonowanie w dowolnym miejscu. Antena ma rozmiar 25×25 mm, umieszczona jest bezpośrednio pod górną pokrywą obudowy i wraz z potężnym modułem GPS zapewnia szybkie i stabilne połączenie z satelitami.

ŚWIATOWA BAZA DANCYH GPS

Urządzenie ma wbudowaną bazę danych radarów i kamer, która zawiera dane ponad stu tysięcy radarów na całym świecie (Europa, USA, Izrael, Bliski Wschód, Turcja, Australia itp.). Baza danych jest regularnie aktualizowana i dostępna do bezpłatnego pobrania na www.neoline.com

OCHRONA PRZED TRUDNYMI WARUNKAMI POGODOWYMI

NEOLINE X-COP 9300s jest wyposażony w superkondensator. W przeciwieństwie do standardowej baterii superkondensator zapewnia stabilną pracę urządzenia w niskich i wysokich temperaturach oraz ma długą żywotność. Dzięki superkondensatorowi rozwiązano wiele typowych dla innych urządzeń problemów: przegrzanie,

zagrożenie wybuchem baterii, utrata ostatnio zapisanych plików.

„GORĄCY PRZYCISK”

Użytkownik może samodzielnie ustawić funkcjonalność tego przycisku: zmianę jasności wyświetlacza, dodanie/usunięcie strefy niebezpiecznej lub strefy ciszy, rozpoczęcie awaryjnego nagrywania wideo.

MOCOWANIE 3M Z AKTYWNYM ZASILANIEM

Do zestawu z urządzeniem dołączony jest specjalny uchwyt z aktywnym zasilaniem (Neoline H91 3M Power) i taśmą 3M, która mocno mocuje hybrydę na przedniej szybie i pozwala na obracanie urządzenia o 180 stopni w celu np. nagrywania wewnątrz samochodu. Kabel zasilający podłącza się bezpośrednio do uchwytu, dzięki temu nie ma potrzeby każdorazowego podłączania kabla do urządzenia.

FILTR CPL

W zestawie z urządzeniem użytkownik znajdzie unikalny filtr CPL specjalnie zaprojektowany dla NEOLINE X-COP 9300s. Dzięki niemu możliwe jest skuteczne wyeliminowanie odblasków zarówno słonecznych, jak i tych pochodzących z przedniej szyby pojazdu.

TRYB PARKINGOWY

W zestawie z urządzeniem znajduje się specjalny kabel zasilający 12/24 V Neoline Fuse Cord 3 Pin zaprojektowany w celu podłączenia hybrydy bezpośrednio do sieci elektrycznej pojazdu. W trybie „Parking” – gdy silnik jest wyłączony, moduł GPS i radar zostaną wyłączone, podczas gdy rejestrator nadal działa. Po ustawionym czasie hybryda przejdzie w tryb parkingowy. Po uruchomieniu czujnika G, wideo zostanie nagrane w folderze „Parking”.

INFORMACJE WYŚWIETLANE NA EKRANIE

W trybie detekcji wyświetlacz dostarcza czytelnych informacji:

- rodzaj radaru policyjnego

- rodzaj kamery nadzoru ruchu

- odległość do punktu GPS

- średnia prędkość na danym odcinku

- ograniczenie prędkości

- aktualna prędkość pojazdu

- rodzaj przychodzącego sygnału

- siła sygnału

- wjazd w strefę niebezpieczną lub strefę ciszy

TRYB AUTOTURBO

Korzystając z tej funkcji, użytkownik nie musi martwić się przełączeniem na bardziej czułą detekcję. Urządzenie automatycznie zmieni bieżący tryb czułości na tryb Turbo po osiągnięciu ustawionej prędkości. Dzięki temu użytkownik może ustawić tryb cichy Miasto i dopiero kiedy wyjedzie poza jego obszar osiągając prędkość, np. 90 km/h hybryda automatycznie przełączy się w tryb dalekiego zasięgu Turbo.

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA I BAZ GPS

Po wydaniu nowego oprogramowania sprzętowego i baz GPS wystarczy je zaktualizować za pomocą karty Micro SD. Najnowsze oprogramowanie sprzętowe i baza GPS nie pozwolą Ci przegapić nowo zainstalowanych radarów i kamer. Zawsze korzystaj z oficjalnych aktualizacji umieszczanych na stronie www.neoline.com

WYPRODUKOWANE W KOREA

NEOLINE X-COP 9300s to produkt opracowany przez czołowych koreańskich ekspertów w dziedzinie motoryzacji i elektroniki, mający na celu poprawę bezpieczeństwa kierowcy. To idealne połączenie koreańskiej jakości i niezawodności.

NEOLINE
0000029860

Opis

MODEL
X-COP 9300s
EAN
8808650109300
KOLOR
Czarny
PRZEKĄTNA EKRANU
2"
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1080 pikseli
KAMERA
Czas nagrywania alarmowego: przed zdarzeniem 5 s, po 25 s, Kąt widzenia 135 °, 6 szklanych soczewek, Matryca SONY, Obiektyw szerokokątny
WIDEO
Format wideo: MP4
LOKALIZACJA
GPS
ZŁĄCZA
Gniazdo Micro SD na kartę do 128 GB
DODATKOWE INFORMACJE
Automatyczne nagrywanie wideo w trybie nocnym, Szeroki zakres dynamiki (WDR), Czułość czujnika ruchu w trybie parkowania, Detekcja sygnałów o szerokim zakresie częstotliwości (K, Laser, Ka, M, G), Powiadomienie o fotoradarach (pas OT, „z tyłu”, pobocze, skrzyżowanie, przejście dla pieszych), Wyświetlanie na wyświetlaczu aktualnej odległości do kamery / prędkości / dozwolonej prędkości / średniej prędkości / siły sygnału / nazwy kamery / rodzaju sterowania ruchem, Automatyczne wyciszanie, Nagrywanie w pętli, Wbudowany wielofunkcyjny odtwarzacz wideo, Nagrywanie dźwięku, Czułość G-sensora w ruchu i w trybie parkowania, Tryb parkowania, Samodzielna dystrybucja pojemności karty pamięci między folderami Jazda, Zdarzenie, Parking, Aktualizacja oprogramowania i bazy danych GPS za pomocą karty pamięci Micro SD, Powiadomienia głosowe o 45 typach radarów stacjonarnych, Tryby czułości: Miasto / Autostrada / Turbo / X-COP, Wykrywanie odległości: 1500 m
NAPIĘCIE WEJŚCIOWE
DC 12-24 V
WYMIARY I WAGA
Wysokość: 46 mm, Szerokość: 84 mm, Grubość: 104 mm
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
NEOLINE X-COP 9300s, Montaż na taśmie klejącej 3M z aktywnym zasilaczem Smart Click, Kabel zasilający do sieci pokładowej Neoline Fuse Cord 3 pin (DC 12-24 V), Filtr przeciwodblaskowy CPL, Kabel zasilający do gniazda samochodowego Neoline Power Cord Hybrid (DC 12-24 V), Skrócona instrukcja obsługi

Specyficzne kody

Ocena 
Tom
2021-11-24

5 gwiazdek

Sprzęt wart każdej wydanej złotówki, a kupiony dodatkowo w promocji, więc wygrałem podwójnie :) GPS działa świetnie, jakość obrazu na wyświetlaczu i nagraniach petarda. Dodatkowe funkcje bardzo przydatne.

Napisz opinię !

Polecane produkty

check Dodano do porównania