Nowy

SŁUCHAWKI TCL MOVEAUDIO S600 CZARNE

SKU:0000026166
W magazynie
499,00 zł
Brutto

Słuchawki douszne TCL MOVEAUDIO S600 to idealne słuchawki do pracy lub słuchania muzyki, czy podcastów. Dzięki systemowi filtrowania dźwięków tła (ENC) oraz hybrydowemu ANC zapewniają doskonały komfort rozmowy. Aktywna redukcja szumów zmniejsza hałas w tle zapewniając wciągający, czysty dźwięk. Bez względu na to czy słuchawki używane są w zatłoczonym metrze, czy na hałaśliwej ulicy nadal można cieszyć się niezakłóconą muzyką, a w biurze można skupić się na pracy bez rozpraszającego hałasu.

Dwa, spośród trzech mikrofonów każdej słuchawki, skierowane są na zewnątrz. Monitorują one zarówno dźwięki otoczenia, jak i głos użytkownika. Trzeci z mikrofonów umieszczono tak, aby zbierał dźwięk z wnętrza małżowiny usznej, co usprawnia rozpoznawanie głosu użytkownika, a co za tym idzie sprawia, że oddzielanie hałasu jest skuteczniejsze.

Przełączenie się z trybu ANC na tryb transparentny pozwala wpuścić do ucha dźwięk z zewnątrz, dzięki czemu można prowadzić rozmowę ze spotkanymi osobami bez konieczności zdejmowania słuchawek, ale z redukcją hałasu tak, aby konwersacja była wyraźna i zrozumiała.

Słuchawki douszne TCL MOVEAUDIO S600 wyposażone są w wydajną baterię pozwalającą na słuchanie do 8 godzin na jednym ładowaniu lub do 32 godzin z doładowaniem z etui.

W urządzeniu zadbano także o system rozpoznawanie noszenia, który automatycznie rozpoczyna i zatrzymuje odtwarzanie w zależności od tego, czy słuchawki są używane, czy nie.

Model MOVEAUDIO S600 posiadają także wsparcie dla Asystenta Google  oraz pozostałych asystentów zainstalowanych na podłączonych telefonach, a także wsparcie dla Google Fast Pair.

TCL
0000026166

Opis

MODEL
MOVEAUDIO S600
KOLOR
Czarny
RODZAJ SŁUCHAWEK
Douszne bezprzewodowe
POJEMNOŚĆ BATERII
Słuchawki: 55mAh, Etui ładujące: 500mAh
KOMPATYBILNOŚĆ
IOS, Android
DŹWIĘK
Przetworniki: 10 mm, Trzy mikrofony w każdej słuchawce
ŁĄCZNOŚĆ
Bluetooth w wersji 5.0
DODATKOWE INFORMACJE
IP54
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
Słuchawki bezprzewodowe, Kabel USB do ładowania, Skrócona instrukcja obsługi, Etui ładujące

Specyficzne kody

Polecane produkty

check Dodano do porównania
99.8% Pozytywnych komentarzy 1024 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1024
Negatywne: 2
Średnia z 1026 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Profesjonalnie i ekspresowo

  • Produkt rewelacyjny, sprzedający na wysokim poziomie, szybko sprawnie, świetnie zapakowane

  • Najwyższa jakość usług. Szybkość realizacji, to jak towar jest zapakowany, podejście do klienta - same superlatywy. KLASA. Polecam w 100%

  • polecam

  • Tak zapakowanego produktu jeszcze z allegro nie dostałem. :) co do samego telefonu to spełnia oczekiwania, minus to brak regulacji wielkości czcionki...