SŁUCHAWKI TCL MOVEAUDIO S600 BIAŁE

SKU:0000026150
W magazynie
499,00 zł
Brutto

Słuchawki douszne TCL MOVEAUDIO S600 to idealne słuchawki do pracy lub słuchania muzyki, czy podcastów. Dzięki systemowi filtrowania dźwięków tła (ENC) oraz hybrydowemu ANC zapewniają doskonały komfort rozmowy. Aktywna redukcja szumów zmniejsza hałas w tle zapewniając wciągający, czysty dźwięk. Bez względu na to czy słuchawki używane są w zatłoczonym metrze, czy na hałaśliwej ulicy nadal można cieszyć się niezakłóconą muzyką, a w biurze można skupić się na pracy bez rozpraszającego hałasu.

Dwa, spośród trzech mikrofonów każdej słuchawki, skierowane są na zewnątrz. Monitorują one zarówno dźwięki otoczenia, jak i głos użytkownika. Trzeci z mikrofonów umieszczono tak, aby zbierał dźwięk z wnętrza małżowiny usznej, co usprawnia rozpoznawanie głosu użytkownika, a co za tym idzie sprawia, że oddzielanie hałasu jest skuteczniejsze.

Przełączenie się z trybu ANC na tryb transparentny pozwala wpuścić do ucha dźwięk z zewnątrz, dzięki czemu można prowadzić rozmowę ze spotkanymi osobami bez konieczności zdejmowania słuchawek, ale z redukcją hałasu tak, aby konwersacja była wyraźna i zrozumiała.

Słuchawki douszne TCL MOVEAUDIO S600 wyposażone są w wydajną baterię pozwalającą na słuchanie do 8 godzin na jednym ładowaniu lub do 32 godzin z doładowaniem z etui.

W urządzeniu zadbano także o system rozpoznawanie noszenia, który automatycznie rozpoczyna i zatrzymuje odtwarzanie w zależności od tego, czy słuchawki są używane, czy nie.

Model MOVEAUDIO S600 posiadają także wsparcie dla Asystenta Google  oraz pozostałych asystentów zainstalowanych na podłączonych telefonach, a także wsparcie dla Google Fast Pair.

TCL
0000026150

Opis

MODEL
MOVEAUDIO S600
KOLOR
Biały
RODZAJ SŁUCHAWEK
Douszne bezprzewodowe
POJEMNOŚĆ BATERII
Słuchawki: 55mAh, Etui ładujące: 500mAh
KOMPATYBILNOŚĆ
IOS, Android
DŹWIĘK
Przetworniki: 10 mm, Trzy mikrofony w każdej słuchawce
ŁĄCZNOŚĆ
Bluetooth w wersji 5.0
DODATKOWE INFORMACJE
IP54
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
Słuchawki bezprzewodowe, Kabel USB do ładowania, Skrócona instrukcja obsługi, Etui ładujące

Specyficzne kody

Polecane produkty

check Dodano do porównania
100% Pozytywnych komentarzy 1194 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1194
Negatywne: 0
Średnia z 1194 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Polecam :)

  • Dziękuję za udaną transakcję!

  • Sprzedawca kontaktowy, zwrot dostałam błyskawicznie, to się chwali. Polecam, pozdrawiam

  • etui zgodne z opisem, ale szkło to już ma więcej do życzenia

  • Transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie, błyskawiczna dostawa zamówionego towaru. Dobry kontakt mailowy z kontrahentem. Super!!! Gorąco POLECAM!